Maxi ¾metrový řízek pro pořádné chlapy

Zvládli byste ho? (zdroj: babiccin-rozvoz-jidel.cz)

Zvládli byste ho? (zdroj: babiccin-rozvoz-jidel.cz)

Češi jsou proslulí tím, že ať už jedou na jakýkoliv výlet, vždycky si s sebou nasmaží horu řízků. Holt je to takový náš národní zvyk. A kdo je správným Čechem a řízky k zbláznění miluje, ten by si určitě měl zajít na monstrózní třičtvrtěmetrový řízek.

Každá restaurace má v nabídce hned několik typů řízků – od smažených či přírodních plátků až po variace z různých druhů mas. Ale vepřový je prostě vepřový. A pořádný chlap miluje pořádný, poctivý řízek, ideálně velký přes celý talíř. Pokud se chcete nacpat tak, že pak už nebudete chtít řízky aspoň půl roku vidět, zaskočte si do pražské restaurace Řízkárna.

Tady nabízejí exkluzivní ¾ metrový řízek, který rozhodně nezvládne spořádat ani ten největší jedlík. K němu se podává i velké množství nejrůznějších příloh – brambory s máslem, bramborová kaše nebo salát, zeleninová obloha a vše, co vaše hrdlo ráčí.

A když se vám už teď sbíhají sliny, ale víte, že to sami nezvládnete? Co je jednoduššího, než s sebou vzít celou rodinu nebo partu kamarádů a pořádně si „zařízkovat“. Ona je pak i ta cena snesitelnější, protože tenhle maxi řízek vás vyjde na 3 900 korun.

Pro dámy je tu ještě jeden tip – tuhle lahůdku můžete svému partnerovi věnovat ve formě dárkového poukazu, který restaurace také nabízí. A věřte, že pak vás za to bude milovat k sežrání.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *